Ka një djalë, Almeda tregon sa fëmijë dëshiron të ketë (FOTO LAJM)

Almeda Abazi dhe Tolghan kanë krijuar familjen e tyre, dhe prej gati një viti janë prindër të një vogëlushi.

Së fundmi përmes një Instastory, Almeda i është përgjigjur pyetjes së fansave teksa i drejtohen sa fëmijë dëshiron të ketë.

Pa u vonuar, ajo është përgjigjur se i dëshiron 2 fëmijë, por nuk ka shtuar nëse fëmijën e dytë do të jetë një vajzë apo përsëri një djalë.
Shtuar më 22/04/2020, ora 18:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori