"Ka ndihmuar familjen time", Lei Kraja zbulon kujt ja dha votën në Amerikë (FOTO LAJM)

Në emisionin e sotëm në Ftesë në 5, në Top Channel, u diskutua tema më në zë e momentit “Zgjedhjet presidenciale në Amerikë”.

E ftuar në studio ishte edhe moderatorja sportive, Lei Kraja, e cila ka nënshtetësi amerikane dhe familja e saj jeton atje.

Ajo ka zbuluar se e ka dërguar votën e saj përmes Ambasadës Amerikane dhe se ka votuar për Presidentin aktual Donald Trump.

“Ka bërë shumë për familjen time atje që kanë bizneset. I gjithë shteti i Arizona-s, ka votuar për Trump, janë shumë republikanë,” tha Lei.
Shtuar më 04/11/2020, ora 17:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori