"Ka Instagrami dhjam derri plot", modelja shqiptare revoltohet me komentuesin (FOTO LAJM)

Modelet janë gjithmon në shënjestër të komenteve negative të Instagramit dhe ndonjëherë pa të drejtë.

Elena Lika është shqiptarja e cila u bë e famshme që prej pjesmarrjes në "Big Brother Albania" me pas ju fut modelingut të cilin tani e vazhdon paralelisht me gazetarinë.

Së fundmi ajo ka qenë me grpin e Ibizës për projekte të reja dhe në një nga fotot e fundit konetuesit kan gjetur vend për kritika.

"Femër më tpajetë më koti nuk egziston, pik yndyre terheqje ske mo zogu i that" i komenton një ndjekës të cilit elena nuk ja ka lënë mangët.

"Ça do te profili im pra ti lale? Ke dhjame derri sa t’dush ne Instagram. Shko koment te ato", ja kthen modelja. /albeu.com/
Shtuar më 09/08/2019, ora 10:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori