Justin Bieber me cigare të dyshimta (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Dyshimet rreth përdorimit të marihuanës nga ana e Justin Bieber po shtohen. Fotot e fundit të publikuara nga mediat e huaja "perforcojne idene" se këngëtari mund te jete përdorues i saj. Gjatë një parti të zhvilluar në një hotel në Kaliforni, Bieber shihet duke pirë duhan.

Mësohet se fotografitë janë bërë me 2 janar, - një ditë pasi 29-vjeçari, Chris Guerra u godit nga një automjet në Los Angeles, gjatë tentativave për të fotografuar Bieber.
Shtuar më 05/01/2013, ora 18:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.