Juliana Pasha shfaq fizikun në formë (FOTO LAJM)

Gjithmonë jemi mësuar ta shohim të veshur në mënyrë elegante nëper evente të ndryshme. Juliana Pasha është duke pushuar me bashkëshortin e saj dhe disa miq, në plazhet greke. Tashmë fansat e këngëtares kanë mundësi të shohin linjat e saj përmes rrjeteve sociale. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 10:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori