Jul Deda, e dielë në Dajt me familjen (FOTO LAJM)

Jemi në fund të muajit shtator dhe verën e kemi lënë pas tashmë por Shqipëria e gëzon një fat të tillë: të pasurit një kohë me diell edhe atëherë kur është vjeshtë apo dimër. Dhe kjo gjë nuk ka dashur ti shpëtojë humoristit të Apartamentit 2XL Julian Deda, që bashkë me familjen e tij ka zgjedhur të kalojë një të dielë relaksuese në malin e Dajtit.

Shkodrani ka postuar në Facebook disa foto ku shfaqet bashkë me bashkëshorten dhe fëmijët e tij.

Zgjedhje e zgjuar nga ana e tij. /albeu.com/
Shtuar më 28/09/2014, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori