Ju kujtohet Rudina e "Dy herë mat", shihni sa ka ndryshuar aktorja (FOTO LAJM)

Pëlqej
E kush nuk e kujton vajzën simpatike e gjeni, Rudina, në filmin "Dy herë mat".

Por sot, ajo nuk është më një vajzë e vogël, por një zonjë e rritur dhe biznesmene.

Aktorja Manjola Begolli ka mbaruar studimet për ekonomik dhe sot është një biznesmene.

Pas shumë vitesh ajo është rikthyer në ekran duke rikthyer edhe njëherë emocionet e atij filmi të pazëvëndësueshëm në "Shiko kush luan". /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2018, ora 09:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori