Ju kujtohet Koronado?Kjo është gruaja seksi e tij (FOTO LAJM)

Ai kishte një rol negativ dhe që persekutonte aktorët në rolet kryesore kryesisht kryepersonazhin Maria Aldana.

Por si duket ai tani pas sa vitesh?Ai tashmë është 56- vjeçar dhe ka dy fëmijë.

Duhet thënë që ai është edhe një mashkull me fat pasi përkrahë tij qëndron edhe një grua seksi, si dhe është cilësuar si nga më të bukurat në vënd.

Për profesionalizmin e tij ka marrë edhe çmime, “Ariel Award for Best Actor in a Minor Role” ishte një çmim i priveligjuar për aktorin. /albeu.com/


Shtuar më 14/12/2017, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori