Ju kujtohet Gjino te "Përrallë nga e kaluara"? Ja si duket ai pas shumë vitesh (FOTO LAJM)

Të gjithë e kujtojmë filmin e njohur “Përrallë nga e kaluara” dhe gjithashtu edhe loja aktoriale e spikatur e të gjithë aktorëve dhe veçanërisht rolin e Gjinos.

14-vjeçari të cilin familja e ka detyruar të martohet në moshë të vogël të martohet me një vajzë më të madhe se vetja për të shërbyer në shtëpi.

Por si është në ditët e sotme aktori që ka luajtur rolin e Gjinos, Admir Sorra?

Përmes këtyre fotove shohim sesa ka ndryshuar aktori gjatë këtyre viteve. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2017, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori