Ju kishte munguar? Rikthehet ish-velina e Ermalit (FOTO LAJM)

Rashel Kolaneci u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin ''Xing me Ermalin''.

Por pas largimit nga ky emision Rasheli, filloi të mungonte edhe në rrjetet sociale, deri dje. Rasheli është rikthyer më tërheqëse se kurrë.

Në foton e postuar bukuroshja tregon se është kthyer tanimë dhe ka vendosur një emoji peshk si mbishkrim.

Me siguri ajo ka dashur tu tregojë ''gojëve të liga'' me kete foto në pozicion profil se ka një hundë pa probleme dhe thuajse perfekte. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2018, ora 09:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori