Jozefina Topalli feston ditëlindjen larg PD-së dhe Kuvendit (FOTO LAJM)

Ish-kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë Jozefina Topalli ka sot ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes është suprizuar ditën e sotme nga disa të rinj shkodranë të cilët i kanë organizuar një festë simbolike, foto të cilat mund t’i shikoni në galerinë më sipër.

“Edhe 100 vite të tjera kontribut për Atdhe”- shkruhet në tortën e përgaditur për ish-kryetaren e Kuvendit.

Jozefina Topalli është një ndër emrat kryesorë në Partinë Demokratike dhe ndër vite ka mbajtur poste të rëndësishme në këtë forcë politike.

Por ardhja e Lulzim Bashës në krye të PD-së dhe përjashtimi i saj nga lista e PD-së në zgjedhjet e 25 qershorit ndryshuan pozitat e saj politike brenda partisë. /albeu.com/
Shtuar më 26/11/2017, ora 11:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori