Joshëse dhe provokuese, Aurela Hoxha pozon për markën me famë botërore (FOTO LAJM)

Aurela Hoxha është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme dhe më të përfolura njëkohësisht.

Jo rrallë herë është bërë pjesë e sulmeve nga komentuesit e shumtë për ndërhyrjet kirurgjikale, por ajo i ka mohuar kategorikisht ato.

Aurela numëron mijëra ndjekës në Instagram, përmes të cilit ndan me ta foto dhe video të ndryshme.

Ditën e djeshme modelja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, ku shfaqet tepër provokuese dhe shumë hot. Ajo ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj, sepse ka pozuar për një nga markat më të njohura në botë, “Versace”.
Shtuar më 23/10/2020, ora 14:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori