Jonida Vokshi ndryshon look, nuk do ta besoni sa i shkon "bjondia" (FOTO LAJM)

Jonida Vokshi është një nga figurat femërore më të ëmbla të ekranit.

Megjithatë moderatorja i ka qëndruar gjithmonë besnike natyralitetit të saj dhe nuk ka eksperimentuar me look-un.

Së fundmi duket se ajo ka vendosur të guxojë dhe ka shtuar shumë fije bjonde nëpër flokë. Me kaq ngjyra të çelura, nuk e kishim parë kurrë Jonidën dhe vlen të thuhet se edhe ky look i shkon shumë.

Kujtojmë se pak kohë më parë ajo u bë nënë për herë të parë me një vajzë, të cilën Jonida dhe partneri i saj Besniku vendosën ta quajnë Emi.

Shtuar më 23/07/2020, ora 22:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori