Jonida Shehu bën publike historinë e dashurisë (FOTO LAJM)

Një histori mjaft të bukur dashurie po përjeton moderatorja simpatike Jonida Shehu. Lidhja nuk është aspak e fshehtë, pasi fotot me djalin në fjalë tashmë janë të postuara në Facebook-un e saj zytar.

Lidhja me të duket se ka marrë përmasa serioze, pasi ata prezantohen dhe shkojnë si çift edhe në dasmat e të afërmve.

Ende nuk dihet nëse Jonida dhe i dashuri i saj kanë në plan ta kurorëzojnë lidhjen në fejesë apo martesë. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2014, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori