Jonida Maliqi tregon si është vera e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Jonida Maliqi u bë kryetemë e rrjeteve sociale dhe mediave rozë për shkak të ndarjes me bashkëshortin e saj pas 17 viteve martesë.

Por tashmë duket se këngëtarja e dashur shqiptare Jonida Maliqi e ka hedhur pas krahëve divorcin e saj dhe po shijon ‘beqarinë’.

Ajo ka nisur pushimet dhe ka postuar momente nga çastet relaksuese.

Rrëzëllitëse dhe e lumtur duket këngëtarja me stilin e veçantë, ndërsa shkruan se po kënaqet.

"Kjo është vera ime" - ka shkruar ajo mbi njërën prej fotografive të saj. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2017, ora 13:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori