Jonida Maliqi pozon me bikini në plazh, kështu kishim kohë pa e parë (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Jonida Maliqi duket se po i kalon këto ditë të nxehta duke u freskuar në plazh.

Ajo ështe më pushime me nënën dhe djalin e saj. Në foto e postuara në Instagram ajo duket se është në formë të shkëlqyer.

E veshur me bikini Jonida duket me forma trupore mjaft të mira. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori