Jonida Maliqi ndryshon stil, tashmë edhe sport (FOTO LAJM)

Teksa jemi mësuar ta shohim shumë klas Jonida Maliqin, ndodh që ajo për një kohë të shkurtër të vishet edhe sport. Kjo ndodh për të mirën e shëndetit të saj, ndërsa është parë teksa shëtit në natyrë. Ndonëse e veshur sport, ajo shkëlqen dhe duket në formë të shkëlqyer. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 17:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori