Jonida Maliqi me 'binjaken' e saj (FOTO LAJM)

Jonida Maliqi ka surprizuar miqtë e saj në Instagram, teksa ka postuar një foto me fansen e saj më të vogël.

Çdo gjë ka qënë e mirëmenduar deri në detaj, ku si këngëtarja dhe vajza e vogël mbanin të njëjtën veshje dhe mbi të gjitha të njëjtën qëndrim. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2014, ora 12:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori