Jonida Maliqi, ikonë mode (FOTO LAJM)

Jonida Maliqi është cilësuar si një ndër këngëtaret më moderne përsa i përket veshjes dhe look-ut. Ajo tërheq vëmëndjen me trendet e reja që sjell, pasi veshjet e saj mbajnë emrin e markave më të njohura botërore.

Në rrjetin social Instagram, Maliqi ka ndarë një foto ku e ka përshkruar veshjen e saj kuq e zi. Në këtë rast këngëtarja ka shprehur edhe njëherë krenarinë për gjakun që mban në vena. /albeu.com/
Shtuar më 10/10/2014, ora 17:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori