Jonida Maliqi hedh pas krahëve divorcin dhe shijon pushimet (FOTO LAJM)

Jonida Maliqi ka nisur pushimet bashkë me familjen dhe ka ndarë disa foto nga pushimet në Instastory.

Ajo duket në Turqi së bashku me nënën e saj dhe të voglin e saj.

Nga pamjet shihet se ata po kalojnë mjaft mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2018, ora 14:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori