Jolie dhe Pitt në muaj mjalti me fëmijët (FOTO LAJM)

Pas xhirimeve instesive, Brad Pitt së bashku me Angelina Jolie po festojnë muajin e mjaltit. Menjëherë pas dasmës, aktori u pa në sheshxhirim, e ndërsa mbante në dorë një unazë.

Por duket se periudha në të cilën qëndruan larg njëri-tjetrit ka qënë fare e shkurtër, pasi ata janë parë në një jaht luksoz, teksa qëndronin pranë fëmijëve të tyre.

Ata u martuan në një ceremoni të fshehtë në Chateau Miraval në Francë këtë muaj. Çifti i cili nuk ka preferuar të bëjë pushimet vetëm, janë argëtuar me fëmijët e tyre ku janë parë duke bërë foto. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 09:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori