Joeli mbush 1 vjeç, Ermali ndan gëzimin me fansat (FOTO LAJM)

Ermal Mamaqi shpesh është munduar që të mos tregojë fytyrën e djalit në fotot që ai poston në rrjetet sociale. Po në një vjetorin e djalit, ai më në fund ka publikuar një foto në Facebook, ku në pak minuta ka marrë shumë urime.

Ami dhe Ermali janë munduar me çdo kusht që të ruajnë privatësinë, ndërsa këtë ditë të veçantë ai e ka ndarë me të gjithë fansat e tij.

"1 vit lumturi..."Joel", ka qënë postimi i Ermalit bashkangjitur fotos në fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2014, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori