E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
Jo vetëm të thatat janë seksi, modelja plus size çmend rrjetin (FOTO LAJM)

Duket sikur përgjatë gjithë historisë së modës, koncepti i një modeleje perfekte është krijuar duke pasur simbol femrat e dobëta.

Por sot kohërat kanë ndryshuar dhe nismat e para të modeleve plus size, kanë nisur të lëvizin në botën e modelingut.

Pikërisht, një shembull i qartë i thyerjes së simbolit te modelevedobëta është Hayley Hasselhoff, e cila tronditi Instagramin me një seri fotografish gjatë një festë në Bali, Indonezi.

Modelja 25-vjeçare dukej e mahnitshme në rroba banje të zeza, ndërkohë që shpaloste trupin e saj mbipeshë pa komplekse.

"E dua trupin tim me të metat e tij"-është shprehur Hayley.

Duhet thënë se mbi të gjitha ajo duket shumë e bukur dhe natyrale në frymën tropikale. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2018, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori