"Jo vetëm shoqet", Bora Zemani nxjerr zbuluar vëllezërit Veshja (FOTO LAJM)

Shoqja për shoqen mund të bëjë super foto dhe për këtë kemi shembuj me shumicë!

Por edhe djemtë i bëjnë foto njëri-tjetrit dhe Bora Zemani na tregoi versionin më simpatik të tyre.

Është fjala për dy vëllezërit binjakë, Romeo dhe Donald Veshaj, të cilët janë kapur mat nga moderatorja duke u kujdesur që t’i bëjnë foto për Instagram njëri-tjetrit.

“Jo vetëm shoqet për njëra-tjetrën! Ja çunat!”, shkruan Bora në Instagram.

Romeo shihet i krekosur në foton e publikuar nga Boran duke pozuar, teksa Donaldi mundohet të kapë momentin super special!

Epo, herën e tjetër e duam me video këtë pamje!


Shtuar më 19/11/2019, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori