Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes (FOTO LAJM)

Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shpirt i bukur” gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri Shpirt i bukur, por edhe për jetën personale.

Për herë të parë, Anxhela pranoi se është në një lidhje dashurie. Këngëtarja u shpreh se nuk i pëlqen të bëjë dasmë, por në plane ka bashkëjetesën.

Anxhela dha edhe lajmin e bukur se së bashkë me partnerin po planifikojnë të bëhen me fëmijë.

“Edhe unë e dua një fëmijë”, tha Anxhela. “Po ai ka dëshirë?”, e pyeti Rudina ndërsa Anxhela e vendosur në siklet tha se kur të vijë koha do flasë.


Shtuar më 11/09/2019, ora 09:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori