Jo vetëm në Shqipëri, edhe në Majorka turistët kryejnë aktin seksual në ballkon (FOTO LAJM)

Dy pushues janë filmuar duke kryer një shfaqje të pahijshme nga ballkoni i katit të parë të një hoteliMajorka të Spanjës.

Një grua mund të shihet duke kryer akte seksuale ndaj një burri që qëndron në këmbë.

Filmi u realizua në vendpushimin perëndimor të s’Arenal, i cili është më i popullarizuar nga pushuesit gjermanë, por edhe britanikë.

Njeriu në video tymos një cigare dhe mbështetet në mur ndërsa dëgjon në sfond këngën “Calma” nga këngëtari Pedro Capo.

Ai pastaj shikon në drejtim të kamerës, pasi partnerja e tij e zhveshur e kupton se po filmohen dhe shkon brenda.

Përkatësia nacionale e dyshes nuk dihet ende.

Askush në hotelin ku ndodhi incidenti nuk ishte në dispozicion për komente.

Hoteli nuk është emëruar por besohet të jetë një ndërtesë me katër yje me pamje nga gjiri i “Palma”.

Gazetat lokale kanë reaguar ndaj pamjeve duke nisur një sulm mbi “moralin” e turistëve që shkojnë në Majorca.

Njëri shkruan: “Imazhe të reja të turizmit të egër në Majorca. Seksi në tarracën e një hoteli “.

Magaluf fqinj ishte quajtur një vendpushim i paligjshëm i partisë në vitin 2014 pasi u shfaqën pamjet që tregonin një turist britanik që kryente veprime seksuale në 24 burra në një bar për një pije të lirë./The Sun/

Shtuar më 17/07/2019, ora 23:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori