Jo për spitalet, Angelina Jolie dhuron 1 milion dollarë për COVID-19
Angelina Jolie i shtohet listës së njerëzve të njohur që kanë dhuruar para për të përballuar luftën me koronavirusin e ri, por ajo i dhuroi për fëmijët. Paratë e saj do të përdoren për të luftuar urinë e fëmijëve që vijnë nga familje të varfra.

Kylie Jenner i dhuroi 1 milion dollarët e saj për spitalet, Armani dhe Ronaldo gjithashtu. Paratë e Jolie do menaxhohet nga organizata “No Kid Hungry”.
Shtuar më 27/03/2020, ora 12:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori