JLo rikthim tek ish i dashuri (FOTO LAJM)

Pas ndarjes në muajin qershor, JLo i është rikthyer sërish dashurisë me Casper Smart, ndersa kanë 18 vite diferencë.

Sipas ‘Entertainment Tonight’, çifti është ribashkuar zyrtarisht dhe ata kanë festuar së bashku Vitin e Ri në Las Vegas. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2015, ora 17:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori