E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Jessie J jep mesazhe për 2015 (FOTO LAJM)

Jessie J ka nisur ditën e parë të 2015 me reflektime. Në një postim në Instagram, këngëtarja britanike ka publikuar një foto relaksuese pranë detit, duke u treguar ndjekësve të saj vendin në të cilen ndodhet.

"Të shpenzosh ditët e fundit të 2014-ës në parajsë. Duke reflektuar, menduar, planifikuar, zhytur në qetësi për të qënë gati për 2015.

Shumë e lumtur dhe me fat që vazhdoj të jetoj", ka shkruar ajo bashkangjitur fotos. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori