Jennifer Lopez jam beqare (FOTO LAJM)

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez ka pohuar për një intervistë në US Weekly se ajo vazhdon të jetë beqare. Kengëtarj ka mohuar fjalët që qarkullojnë spër një ribashkim me ish të dashurin Casper Smart.

Lopez ka qenë e martuar tri herë, e fejuar me Ben Affleck dhe në lidhje me reperin P. Diddy në vitet e ’90-ta, gjithashtu ajo ka dy fëmijë nga martesa me Mark Anthony. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 08:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori