Jennifer Lopez e lumtur pranë të dashurit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja dhe aktorja e njohur, Jennifer Lopez duket se po kalon momente të lumtura me të dashurin e saj.

Lopez dhe Alex Rodriguez janë parë rrugëve të New York-ut, duke i dhuruar buzëqeshje njëri-tjetrit.

E veshur me një palltë gri dhe veshje sportive Lopez dukej shumë tërheqëse.

Ajo madje kishte lidhur flokët dhe ishte pa grim dhe përsëri dukej shumë e bukur. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 17:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori