Jenniffer Lopez çmend fansat me klipim e ri ( FOTO & VIDEO)
Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez sapo ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Medicine”.

Këtë herë Jennifer shfaqet më e zjarrtë se kurrë duke kërcyer në tub dhe duke ekspozuar format e saj tërheqëse.

Kënga është një bashkëpunim me reperin e famshëm French Montana dhe menjëherë ka marrë me miliona shikime në Youtube.
Jenniffer Lopez çmend fansat me klipim e ri ( FOTO+VIDEO)

Shtuar më 19/05/2019, ora 08:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori