Jeni njohur me trendin më të ri, qumësht me Coca Cola (FOTO LAJM)

Një trend i ri është shfaqur së fundi në rrjetet sociale.

James Felton, një shkrimtar komedie, kohët e fundit ka ndarë eksperiencën e "qumështit me Coca-Cola" në Twitter, duke theksuar se është gjë popullore në Birmingham.

"Qumësht dhe coca-cola është një gjë e vërtetë. Këtu e duam atë", shkroi ai në Twitter.

Felton përfshiu edhe fotografitë e vetes duke pirë përzgjedhjen e qumështit dhe cola-s dhe mijëra presona reaguan me konfuzion dhe neveri, transmetona Indeksonline.

Por ai nuk është i vetmi. Këtë llojshmëri të pijesh e provuan edhe disa persona të tjerë , por që shumica e kritikuan. /albeu.com/

Shtuar më 12/03/2019, ora 16:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori