Jeni kurioz? Si i ka marrëdhëniet e dashura e Olsi Bylykut me vjehrrën dhe kunatën (FOTO LAJM)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë ndër çiftet më të reja të shoëbizit shqiptare, po njëkohësisht edhe shumë të dashur për publikun.

Fotot shumë të ëmbla që çifti shpërndan herë pas here në rrjet kanë rrëmbyer zemrën e ndjekësve, por përveç tyre ata e mbajnë mjaft private lidhjen e tyre.

Egli studion në Akademinë e Arteve dhe mbrëmjen e djeshme ka dhënë një shfaqje në Tiranë, ku kanë qenë të pranishme në mbështetje të nuses së tyre edhe mami e motra e Olsit.

Edhe këtë herë nëpërmjet Instagramit është zbuluar marrëdhënia shumë e mirë që e dashura e Olsit gëzon me familjen e tij.

Vjehrra dhe kunata e saj nuk kanë fshehur krenarinë për Eglin duke e shfaqur hapur në rrjet./albeu.com/

Shtuar më 24/10/2020, ora 10:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori