Jemi në muajin e Ramazanit, si uruan VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM)

Në orët e para të mëngjesit të sotëm ka nisur dhe muaji i bekuar i Ramazanit për të gjithë besimtarët muslimanë, të cilët e presin me padurim këtë periudhë duke përqëndruar edhe më shumë besimin e tyre në Zot dhe shpresën se gjithçka do të jetë më mirë. Të shumtë janë dhe personazhet e njohur të cilët kanë zgjedhur të agjërojnë, si një formë qetësimi dhe besueshmërie në këtë muaj.

Shumë prej emrave më të njohur të ‘shoëbiz-it’ shqiptar kanë zgjedhur ta urojnë nisjen e muajit të Ramazanit me anë të postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, ku kanë shprehur lutjet e tyre që kjo periudhë t’i ndihmojë të gjithë dhe agjërimi i besimtarëve të jetë i pranuar.

Më poshtë ju sjellim disa prej urimeve nga Lori Kaçka, Çiljeta, Eni Çobani, Majlinda Bregu, Mergim Mavraj, Arian Gushi, Hueyed el Saied, Labinot Gashi, Shkurte Gashi dhe Isida Mollaymeri.

Shtuar më 24/04/2020, ora 10:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori