Je e shëndoshë! Vajza u jep një super mësim agjencive të modelingut që e injoruan (FOTO LAJM)

Pëlqej
Të duash trupin tënd dhe të respektosh veten është një hap i madh dhe i sigurtë në jetën e të gjithëve.

E këtë ka bërë edhe Iskra Lawrence, e cila para disa kohësh u përjashtua nga një agjenci modelingu dhe u injorua nga të tjera për shkak të formave të kolme që gëzon.

Iskra nuk lodhet aspak të përdorë fotoshopin që të fshehë celulitin, strijat apo kofshët e gjera, sepse ndihet e lumtur me trupin e saj dhe u gëzohet formave që ka.

Në rrjetet sociale 27-vjeçarja ka gjetur edhe mbështetjen më të madhe dhe sot punon si modele për një linjë të masave më të mëdha.
Shtuar më 25/09/2018, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori