Janë bashkë apo jo?! Keisi mban në dorë unazë fejese (FOTO LAJM)

Nuk dimë më se ç’të mendojmë, rreth lidhjes së Keisit dhe Stresit: janë bashkë apo jo!

Në fotot e fundit të publikuara në Instagram, Keisi shfaqet në ceremoninë e diplomimit dhe në gishtin e unazës mban një unazë fejese.

Nuk e dimë nëse kjo mund të përkthehet si një mundësi e re për reperin, për t’i rregulluar gjërat mes tyre, apo Keisi thjesht nuk e ka hequr unazën nga gishti.

Bukuroshja shfaqet mjaft tërheqëse e veshur me një fustan të ngushtë pas trupit që i tregon linjat elegante pas karantine.


Shtuar më 28/06/2020, ora 18:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori