Jaguar prezanton modelin e ri "F-Pace" (FOTO LAJM)

Jaguar ka prezantuar modelin e tij më të fundit "F-Pace". Kjo makinë do të ketë simbol një 'mace' në të ardhem.

'F-Pace' do të jetë modeli më i madh dhe më i gjatë që Jaguar ka prodhuar deri tani, ajo do të ketë një dizajn të pasqyrave si koncepti "C-X17", i cili u zbulua në panairin e makinave në Frankfurt.

Ndërkohë që pritet që gjatë vitit 2016 ky model të dalë në shitje. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2015, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori