Ja VIP-at shqiptarë që kanë lidhje gjaku me njëri-tjetrin (FOTO LAJM)

1.Luana Vjollca dhe Marina Vjollca, dy motrat e njohura të showbiz-it janë kushërira me këngëtaren e njohur Evi Reci, ato madje sa herë që Evi vjen në Tiranë janë të pandara. Motrat Vjollca janë gjithashtu kushërira me MasterChef-in e njohur, Alfio Rotani.
Shpesh lexojmë lajme të ndryshme për artisët shqiptarë të cilët po sjellin projekte të reja muzikore, skandale në jetën e tyre private etj por asnjëherë nuk e keni ditur se disa prej tyre janë kushërinj.

Kjo është diskutuar në Funny Day me Fatmën, ndërsa për ta kuptuar se kush me kë është i afërt familjarisht me lidhje gjaku mund ta kuptoni tani. /Albeu.com/

Shtuar më 28/01/2017, ora 21:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori