Ja titujt e gazetave për ditën e sotme, e mërkurë 21 dhjetor (FOTO LAJM)

Të nderuar lexues të Albeu.com në foto-galeri do të gjeni një pasqyrë të faqeve të para të gazetave kryesore në Shqipëri për ditën e sotme, e mërkurë 21 dhjetor 2016.

Gazetat pasqyrojnë titujt kryesorë të ngjarjeve që ndodhën ditën e djeshme, dhe po ashtu një analizë të ngjarjeve më të rëndësishme...!/Albeu.com/
Shtuar më 21/12/2016, ora 07:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori