Ja si vepron Belen kur tallen me të (FOTO LAJM)

Bukuroshja Belen Rodriguez është shumë e dashuruar dhe çdo ditë ajo mundohet që këtë gjë ta shfaqe nëpërmjet fotove në Instagram.

Showgirl-ja argjentinase Belen Rodriguez nuk fal as burrin e saj nëse përpiqet ta tallë. Me këtë rast, ajo ka postuar një foto teksa kafshon burrin e saj Stefano De Martino, pasi ky i fundit e ka vënë pak në lojë. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori