Ja si u festua mos-themelimi i Gjykatës Speciale (FOTO LAJM)

Menjëherë pasi dështoi votimi për themelimin e Gjykatës Speciale, disa nga deputetët e opozitës dhe dyshja e PDK-së, deputetët Musliu dhe Hasani, nuk mund ta fshihnin gëzimin.

Në fotot e mësipërme mund të shihni festën dhe fytyrat e qeshura të deputetëve opozitarë, të cilën mes përqafimeve përgëzuan njëri-tjetrin për rrëzimin e propozimit të qeverisë për themelimin e Gjykatës. /albeu.com/

Shtuar më 27/06/2015, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori