Ja si transformohet vogëlushja 5-vjeçare nga dielli (FOTO LAJM)

Kjo është një vogëlueshe 5 vjeçare, e cila vuan nga një sëmundje e rrallë, duke bërë që tashmë ajo të ketë një gjëndje të jashtëzakonshme.

Bethany Wagstaff, vetëm 5 vjeç vuan nga një ekzemë e avancuar, e cila i shkakton djegien e lëkurës sa herë që del në diell. Për ta normalizuar sadopak gjëndjen e saj nëna e lyen 6 herë me krem dielli dhe i bën banjo dy herë në ditë që lëkura e saj të normalizohet.

"Njerëzit më thonë se jam një nën e keqe. Ata mendojnë se unë nuk jam kujdesur për vajzën time dhe ndaj ajo është bërë me shenja në fytyrë. Është një agoni e vazhdueshme”, tha nëna e vogëlushes, Amy Wagstaff. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2015, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori