Ja si transformohet një dasmë kur mbërrin Beyonce (FOTO LAJM)

Pushimet e Beyonces janë gjithmonë te veçanta, por një nuse e cila po lidhte kurorë është lumturuar edhe më tej teksa është vizituar nga këngëtarja. Çdo gjë ka qënë krejt rastësi, pasi Beyonce dhe burri i saj Jay Z po bëjnë pushimet e tyre në Itali.

Këngëtarja dhe reperi i njohur kanë vizituar një kishë në Portofino dhe aty kanë takuar vendasit, të cilët po celebronin martesën e tyre. Këngëtarja e ka bërë më të bukur dasmën e nuses së re, e cila ka bërë foto përkrah saj. Pavarësisht se Beyonce nuk kishte veshjen e duhur, kjo nuk e ndaloi aspak nusen e re të realizonte foto të shumta. /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2014, ora 12:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori