Ja si stërviten ushtarët profesionistë të ISIS (FOTO VIDEO)
Pëlqej
Ky quhet "Kampi i trajnimit i luftës së zezë".

Ata janë ushtarë profesionistë të organizatës kriminale ISIS, që po trondit opinionin publik me masakrat ç'njerëzore që kryejnë, shkruan Tetova Sot.

Siç mund të shihet edhe në video, ushtarët janë profesionistë dhe gjithashtu edhe mjetet ushtarake që i disponojnë janë të një teknologjie që ngjan tejet mase me atë që përdorin ushtritë perëndimore. /albeu.com/
Ja si stërviten ushtarët profesionistë të ISIS

Shtuar më 14/09/2014, ora 14:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori