Ja si po zhvillohet protesta dhe kundër-protesta në Shkup (FOTO)

Vetëm në Shkup mund të ndodhë që njëkohësisht të protestojë pozita dhe opozita.

Tashmë ka nisur protesta e LSDM-së opozitare kundër vendimit të Ivanovit për falejn e krimeve të politikanëve.

Kurse nga ana tjetër ka nisur edhe kundër-protesta e VMRO-së pranë selisë së LSDM-së.

Për më tepër shihini fotot. /Albeu.com/
Shtuar më 13/04/2016, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori