Ja si po i bën pushimet Gruevski në Turqi (FOTO LAJM)

Mediat turke kanë raportuar lidhur me pushimet që po bën kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski në Bodrum të shtetit turk.

Gruevski, duke shëtitur në Kalanë dhe Çarshinë e Bodrumit është parë duke levizur, i rrethuar nga truproja.

Kreu i qeverisë po i kalon pushimetTurqi së bashku me familjen e tij. /albeu.com/

Shtuar më 14/08/2014, ora 14:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori