Ja si mund të kombinojmë fustanet me çizme (FOTO LAJM)

Tendencat e viteve të kaluara vazhdon të jetë në modë dhe e përdorur dhe në ditët e sotme. Në foto jepen disa ide se si ne mund të kombinojmë çizmet e gjata me fustanet.

Ngjyra dhe forma nga më të ndryshmet duket se janë stil për këtë sezon dimri,ku mbizotëruese duket se është ngjyra e zezë.

Shikoni fotot dhe krijoni kombinimin tuaj perfekt për një mbrëmje festive. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2015, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori