Ja si kanë qenë politikanët kosovarë në rini (FOTO LAJM)

Mund ta imagjinoni se si kanë qenë politikanët kosovarë përpara se të jenë më këtë pamje që kanë sot?

Këto janë disa fotografi, që dëshmojnë sesi kanë qenë dikur dhe sesi janë sot politikanët e partive kryesore në vend.

Më poshtë mund të shihni foton e Hashim Thacit, Isa Mustafës, Fatmir Limajt, Jakup Krasniqit, Kadri Veselit,Memli Krasniqit, Rexhep Selimit dhe Visar Arifajt./albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 21:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori