Ja si janë katandisur zyrat e Vetëvendosjes (FOTO LAJM)

Policia e Kosovës ka ndërhyrë sot në zyrat e Lëvizjes Vetëvendoisje, duke arrestuar zyrtarë dhe aktivistë të partisë në fjalë.

Gjatë intervenimit, policia ka shkaktuar jo pak dëme.

Siç mund të vëreni nga fotot, janë shkatërruar në masë mjete të brendshme në zyrat e VV-së./Albeu.com/
Shtuar më 28/11/2015, ora 20:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori